Ви вирішили купити квартиру і шукаєте вигідні варіанти? Тоді вас точно зацікавить неймовірна, прозора й унікальна акція від найкращого житлового комплексу Бучі – Continent.

Цієї зими ЖК Continent проводить розіграш 1-кімнатної квартири.

Обравши житло в комплексі та підписавши договір на купівлю, ви автоматично стаєте учасником акції «ГІГАНТСЬКИЙ шанс виграти другу квартиру». Чим більше кімнат у квартирі, яку ви купуєте, тим більше шансів стати власником ще одного житла. Акція діє лише для нових інвесторів комплексу, тому ймовірність виграшу дуже висока. До завершення акції залишилося менше місяця, тому не зволікайте і записуйтеся на перегляд квартири. Розіграш відбуватиметься на початку березня.

За деталями звертайтесь: 0661003737;  http://newyear.continent.ua/

 

ЖК Continent – це перший комплекс у Бучі із концепцією «Місто в місті». Саме тут ви отримаєте все необхідне для комфортного життя: власну розвинену інфраструктуру, екологічно чисте повітря, затишок і безпеку.

Вдале місце розташування – між Бучею та Ірпенем – дає можливість користуватися перевагами одразу двох міст. Тим більше, що їх інфраструктура динамічно розвивається та доповнюється новими торговими і розважальними закладами, а також соціальними об’єктами.

 

Цивілізація – це Continent.